Jakie wyrozniamy farby artystyczne

Jakie wyrozniamy farby artystyczne

Kolejny kawałek badań trzeba myśleć to grupa docelowa. Kto kupi tę książkę? Co wiesz o tej publiczności? Jakie trendy są tam w tej chwili, które są popularne w świecie gadżetów książek? Czy te trendy pasuje do grupy docelowej? A czy pasują one do proponowanego przedmiotu swojej książki?

Licencjodawca jest osoba lub firma, która jest właścicielem lub posiada licencję na ogólny marki programu telewizyjnego, zabawki lub postaci, które mają nadzieję pisać. Muszą wyrazić aprobatę do swojej książki pomysłu, zanim zostanie opublikowany. Dlatego warto poświęcić czas, aby dowiedzieć się, jakie są ich granice są w kategoriach, jak wiele zmian można wprowadzić do ogólnej dotyku i tematem programu telewizyjnego / charakteru.

Ilustracja, rozmiar, a ostatecznie, co sprawia, że ??jest to książka nowością książce są niezwykle ważne dla wszystkich, jak dobrze książka tie-in będzie sprzedawać, a tym samym, jak dobrze odbierane będzie przez potencjalnego wydawcę lub agenta. Więc jeśli nie jesteś w stanie stworzyć makietę książki, a następnie upewnić się, że artykułować idee, jak książka będzie wyglądać i czuć się tak, że można wyrazić je do wydawcy.

Chcesz mieć pewność, że Twoja praca nie kończy się w kosza redaktora? Następnie mają Words Worth Reading Ltd korektę rękopis i mentoring pisarza.

Wpis zawdzięczamy