Wplyw koloru scian na samopoczucie

Wplyw koloru scian na samopoczucie

Zaburzenia psychiczne zdrowie może być tak dokuczliwe dla osób cierpiących i bliskich, jak choroby fizyczne, ale są one często pomijane lub odrzucić. To nie dlatego, że problemy psychiczne i behawioralne są rzadkie i trudne do zauważenia. To dlatego, że często wydaje się problemów osobowościowych lub kwestii regulacyjnych i wielu ludzi myć je pod dywan. Niestety, piętno, że pochodzi z takim zaburzeniem jest powszechna i może zniechęcać ludzi do szukania pomocy. Jednak ludzie z tych zaburzeń i ich rodzin nie musi czuć się odizolowani, miliony Amerykanów czynienia z zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami zachowania każdego roku.

Najczęstsze zaburzenia psychiczne

Zaburzenia psychiczne zdrowie są choroby, które mogą mieć wpływ na nastrój, sen, zachowania, relacje, emocje, motywację, koncentrację i zdolność do dbania o siebie. W wielu przypadkach są one łagodne i nasilanie tylko minimalnie. W innych przypadkach, są wyniszczające i może mieć długoterminowy wpływ na zdolność osoby do osiągnięcia sukcesu w pracy iw życiu. Na szczęście, istnieją możliwości leczenia, które mogą sprawić, że ogromny wpływ na ile choroba zakłóca swoim życiu.

lęk społeczny

Około 15 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpi na pewien poziom lęku społecznego, co czyni go najbardziej rozpowszechnione zaburzenie lękowe. Jednakże, niepokój socjalny może być objawem innych zaburzeń lękowych, lub może być wywołany przez inne zaburzenia lękowe. Ponadto, w niektórych przypadkach nie są technicznie schorzeniem, gdyż nie przeszkadzają na tyle znacząco życie cierpiącego na to, aby nazwać takie. Zadziwiająca 19.2 mają specyficzne fobie, ale te nie są zwykle uważane za zaburzenie chyba że fobia dotyczy czegoś spotyka się bardzo często lub przeszkadza w życiu codziennym.

Wpis zawdzięczamy