Farby silikatowe - jak dzialaja

Farby silikatowe - jak dzialaja Ale filozoficznie samopoczucie jest znacznie szerszy termin, który wynosi do pojęcia, jak dobrze twoje życie się dzieje. Pojęcie dobrobytu obejmuje również to, co jest "w rzeczywistości", naprawdę, dobre dla ciebie, a nie to, co można pomyśleć, jest dobre dla ciebie. To oczywiście może się znacznie różnić od osoby do osoby.

1. Zrób listę wdzięczności

Otrzymuj pad papieru i ołówek i usiąść w spokojnej wygodne miejsce. Skupić się na wszystkich wspaniałych rzeczy, które trzeba i doświadczenie w swoim życiu, które zwiększają swoje uczucia radości. Napisz je na swojej wdzięcznej listy i umieść listę w dogodnej lokalizacji, gdzie można go odczytać każdego ranka i nowych elementów do niej pod koniec dnia.

Afirmacja 1 - "Wdzięczność jest zdecydowanie najlepszy sposób, aby przyciągnąć więcej dobrych rzeczy w moim życiu."

Qigong Ćwiczenie 1 - Poświęć kilka oddechów brzucha i odpocząć. Wdech, wyobraźmy sobie, że stoisz na zewnątrz na pięknej nocy z ciemnym jasne niebo, gwiazdy świecą jasno wszędzie i powiedzieć sobie: "Wdzięczność jest zdecydowanie najlepszym sposobem ..." wydech, wyobraźmy sobie, że tysiące drobnych srebrnych nitek emanować ze swojego splotu słonecznego i każda łączy się gwiazdy we wszechświecie i powiedzieć sobie: "... aby przyciągnąć więcej dobrych rzeczy w moim życiu." Powtórz tę czynność przez kilka minut uczucie połączenia z wszechświata, świata i swojej rzeczywistości.

2. Określ, co oznacza dla ciebie szczęścia

Szczęście jest postawa, a nie stan fizyczny. Jest to stan bycia. Trzeba podjąć decyzję, aby być szczęśliwym, a następnie wyjść i stworzyć okoliczności i znaleźć to, co sprawia, że ??jesteś szczęśliwy.

Afirmacja 2 - "każdy atom mojego jestestwa teraz rezonuje z radości i szczęścia."

Qigong Ćwiczenie 2 - Weź kilka oddechów brzucha i odpocząć.
Wpis zawdzięczamy