Dlaczego warto wybierac swieze, wiosenne kolory

Dlaczego warto wybierac swieze, wiosenne kolory

Jak sprawdzić, czy oddech jest pocałunek, w stanie świeżym lub jest na tyle złe, aby zatrzymać zegar na drugim końcu świata, bez względu na to, jak czyste i białe Twój uśmiech

OK, tutaj jest miarka na nieświeży oddech lub jak to się formalnie nazywa, cuchnący oddech. Śmierdzący oddech został zniszczony bardziej romantyczne wieczory niż zęby białe i jasne będzie kiedykolwiek nastąpi. To nie jest do tego stopnia, chciałbym powiedzieć, że jeśli kiedykolwiek mają nadzieję na romantyczny, gorąca, namiętna noc z ulubionych ukochanej, ty masz mieć świeże usta, ale jest blisko.

Zauważ, to nie będzie to typowy Spiel mówiąc, że oddech nie ma znaczenia, biorąc pod uwagę to, co się stało w ciągu tych romantycznych przygód. Biorąc pod uwagę, gdzie nasze usta zazwyczaj kończy się w czasie tych schadzek z naszą drugą połówką, słyszę niektórzy faceci powiedzieć, co to za różnica?

Różnica polega na tym, że ktoś z czystego i świeżego oddechu ma znacznie większe szanse na pocałowała niż ktoś z cuchnący oddech. Aby uzyskać odsetki od kogoś, nie możemy obrażać ich! Oznacza to czyste korzystne jest śmierdzący, a to idzie specjalnie na ustach i paznokciach. Czysty usta, białe zęby i wielki uśmiech sugerują zdrowej osoby. Zapachy, szczególnie tutaj, w Stanach Zjednoczonych mają negatywny wydźwięk i nie są uważane za pozytywne.

Więc bez zbędnych ceregieli, rzućmy okiem na jak możemy sprawdzić nasz oddech.

Jednym z najlepszych sposobów, aby stwierdzić, czy jesteś oddech jest "mniej niż wielki", to poprosić przyjaciela lub bliskiego krewnego po prostu zapach usta. Niech sprawdzić, aby mieć pewność zapach pochodzi z ust i nosa NIE.

Jeśli zapach jest z nosa, prawdopodobnie pochodzące z górnej części pasażu nosa. Może to wskazywać na problemy infekcji lub zatok , które powinny być pewnie spojrzał na lekarza.

Wpis zawdzięczamy