Jaki kolor farby do pokoju dziecka

Jaki kolor farby do pokoju dziecka

Qigong Ćwiczenie 4 - Poświęć kilka oddechów brzucha i odpocząć. Wdech, wyobrazić sobie bałagan obszary domu może swoje szafki, szafy, regały, łazienka, pokój dzieciaka i powiedzieć do siebie: "Nie pozwolę przestrzeń w głowie się bałagan ..." wydech, wyobrazić sobie, co będzie w domu wyglądać wszystkie wyeliminowana, czyste i zorganizowane i powiedzieć sobie: "... i usunąłem rzeczy, które nie dodają wartości do mojego życia." Powtórz to kilka minut, w sensie procesowym, jak miły, jak świeże nowy zorganizowane życie czuje.

5. Laugh out loud

Wykazano, poprzez badania naukowe, które uwalniają endorfiny śmieją i obniża poziom hormonów stresu, które krążą we krwi i ciała. Śmiech jest dobry dla duszy, a wszyscy wiemy, jak to może być zaraźliwe, kiedy w towarzystwie przyjaciół i krewnych.

Afirmacja 5 - "Jestem rozjaśniające się, śmiejąc się więcej, grając więcej i pełni obejmującego wszystko, co radosne w życiu".

Qigong Ćwiczenie 5 - Poświęć kilka oddechów brzucha i odpocząć. Wdech, wyobrazić sobie śmiech, wydech i poczuć jak to jest być śmiech i uśmiech na twarzy. Powtórz tę czynność 6 razy. Następny połóż prawą dłoń na swoim sercu i delikatnie umieść lewą dłoń na wierzchu. WDYCHAĆ po naciśnięciu delikatnie wewnątrz obiema rękami w kierunku swojego serca, miłość jak cicho vocalize, "haaaaaaaaaaaaaaaaa, ha, ha, ha, ha, haaaaaa" i skupić się na tym, co czujesz pod prawą ręką, poczuć stres opuszcza swoje ciało, Czuć się świetnie.

6. Moc umysłu i qigong

Dzięki wykorzystaniu mocy umysłu w połączeniu z qigong można utworzyć równowagę, obfitości i zasilaniu, która jest niezbędna dla życia bez stresu. Możesz manifestować wyższą, bardziej pozytywny stan bycia. Uczenie się kontrolować swój oddech poprzez praktykę qigong pomaga manifestować pozytywne reakcje na stresów, lęków i niepokojów, które pojawiają się w ciągu dnia.
Wpis zawdzięczamy