Kolor scian a zaburzenia

Kolor scian a zaburzenia

Depresja jest zdecydowanie najbardziej wyniszczających zaburzeń zdrowia psychicznego w Ameryce i na całym świecie. Szacuje się, że 14,8 milionów dorosłych Amerykanów są diagnozowane z epizodem depresyjnym każdego roku. Więcej ludzi w wieku od 15 do 44 są dotknięte przez nią niż jakiekolwiek inne dolegliwości. Ludzie z niepokojem często stają się depresji i innych chorób współwystępujących są także wspólne.

Zespołu stresu pourazowego

Być może za sprawą niedawnych wojen i wzrost terroryzmu na całym świecie, pourazowego zespołu stresu lub PTSD, jest obecnie trzecią co do zdrowia psychicznego w zaburzenie Stanach Zjednoczonych. Około 7,7 mln Amerykanów cierpi na PTSD każdego roku. Jako inny zaburzeń lękowych, pomaga niepokoju na listach jako najbardziej rozpowszechnionego rodzaju zaburzeń zdrowia psychicznego w Stanach Zjednoczonych. Są to bardzo leczyć warunki i może reagować na terapię behawioralną zdrowia, często dobrze lub lepiej niż z samym lekiem.

Nawet te bardzo rozpowszechnione, a czasem wyniszczające zaburzenia zdrowia psychicznego są uleczalne. Bliskich, doradców i lekarzy może przyjść razem do opracowania i wdrożenia pomocnych metod uzdrawiania. Istnieje wiele różnych rodzajów terapii są dostępne od modyfikacji zachowania się psychoterapii (terapia Talk) na leki. Najlepiej jest, aby omówić ewentualne plan leczenia z zachowań służby zdrowia.

Ben Brafman, LMHC, CAP jest Prezesem i CEO Sylvia Brafman Mental Health Center, licencjonowanym centrum leczenia zdrowia psychicznego w Fort Lauderdale na Florydzie. Ben ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie uzależnień i zdrowia psychicznego pola, które doprowadziły go do opracowania innowacyjnych kombinacji protokołów leczenia w Sylvia Brafman Mental Health Center. Został on opublikowany na różne tematy, w tym podwójną diagnozą i uzależnienia chemicznego i daje z powrotem do wspólnoty poprzez edukację innych doradców uzależnień w jego Akademii uzależnienia profesjonalistów.

Wpis zawdzięczamy