Najtwardsze farby

Najtwardsze farby Można spróbować będzie patrzeć w gwiazdy. Przez patrząc na gwiazdy można doświadczyć i poczuć nieograniczoną obfitość Wszechświata. Wyjść i znaleźć miejsce względnie wolne od nienaturalnego światła i podziwiać piękno nocnego nieba i cuda Wszechświata.

Afirmacja 10 - "jestem naciskany przez pole nieskończone możliwości, do mojego prawdziwego ja i życie moich marzeń."

Qigong Ćwiczenie 10 - Znajdź ładne miejsce na zewnątrz w nocy, gdzie można spojrzeć na niebo z małym lub żadnym obcego światła. Umieść swoją prawą dłoń na brzuchu tak, aby kciuk obejmuje pępka, a następnie delikatnie umieść lewą dłoń na wierzchu. Oddech normalnie WDYCHAĆ powoli, wydech powoli, jak pan sobie wyobrazić, otoczony warstwą uniwersalnej energii. Powtórz tę czynność dla 2 do 5 minut. Wdech i powiedzieć sobie: "Jestem naciskany przez pole nieskończone możliwości ..." wydech i powiedzieć do siebie: "... do mojego prawdziwego ja i życie moich marzeń." Powtórz tę czynność tak długo, jak chcesz. Zapraszamy na wieczorne wiedząc, że jego energia jest spokojna Yin kojące umysł ciała i ducha.

Powyższe 10 sposobów są naprawdę niesamowite, niedrogie i faktycznie wyświetlić sposobów tworzenia i oczywiste szczęścia, zdrowia i dobrego samopoczucia w swoim życiu. Ale myślę, że 11 i bardzo korzystny sposób, aby manifestować szczęście, zdrowie i dobre samopoczucie jest dzielenie się z innymi. Aby podzielić się z rodziną i przyjaciółmi, mówiąc im, pokazując je i przeżywa z nimi, co sprawia, że ??jesteś szczęśliwy. Niech wiedzą, że to, co robią. Każdy może nauczyć się od siebie tak dzielić swoje szczęście, zdrowie i dobre samopoczucie wszystkim, że można spotkać. Razem możemy wszystko przenieść wszechświat i świat na wyższy poziom świadomości. Pamiętaj - to Twoje zdrowie! Utwórz teraz!

Wpis zawdzięczamy