Farby malarskie - z czego powstaja

Farby malarskie - z czego powstaja

Prewriting jest coś zrobić jako pisarz, zanim usiadł przy komputerze lub z piórem w ręku, nawet pisać pierwsze słowo w dół. Techniki pre-pisanie może wyeliminować "pisarza bloku 'i pusta strona fobii. Istnieje wiele różnych technik, które pomogą pisarze umieścić pomysły w dół na papierze. Tutaj mamy zamiar omówić dwa z pięciu technik badań i rozwoju swojej pracy pisemnej.

Pierwsza z tych technik ma do czynienia ze zwężeniem tematu lub nawet decydując się na dany temat. W tym celu, pisarz musi wiedzieć, kto jest publiczność, a co celem pracy jest. Będąc w stanie myśleć, zanotować pomysły i zaplanować naszą pracę na papierze, zależy od naszego tematu i kim jesteśmy, kierując go. Nie chcielibyśmy spróbować sprzedać piasek dla ludzi, którzy żyją na pustyni. Co by to potrzebne? To samo dotyczy pisania kawałek o węży i ??gadów, które należy przedłożyć do newslettera zdrowia lub czasopisma, koncentrując się na korzyściach płynących z witaminą C

Po wybraniu odbiorców, trzeba znać ton i kierunek Twój tekst powinien podjąć. Zadając sobie pytanie, kto będzie czytał tego, jaki poziom piszę i kto ja próbuje dotrzeć ostatecznie? fiction można pisać dla siebie, ale ich publiczność teenaged, młodych dorosłych.

Zawężenie naszą publiczność pomaga nam znaleźć odpowiednie słowa i nasz cel na piśmie. Czy staramy się ich przekonać, pobudzać je lub koją je? Jeżeli chcesz podjąć lub prowadzić czytelnika? Jakie wnioski chcesz je zwrócić? Taki jest cel Twojego pisania. Planowanie, gdzie czytelnik trafi w końcu skończyć, pomaga pomysły płynąć łatwo na stronę.

To prowadzi nas do naszego tematu lub przedmiotu. Co piszemy. Znalezienie przedmiot może być trudne dla początkujących pisarzy, często staje się przytłoczony myślą o wyborze konkretnego tematu.
Wpis zawdzięczamy