Farby do ceramiki na zimno

Farby do ceramiki na zimno

"Jeśli opowiadaczy mogłaby ha 'dostał przyzwoitości i dobrych obyczajów z prawdziwych historii, kto by zagrożonych wynaleźć przypowieści?" - Thomas Hardy, Pod Greenwood Tree

Historie, jak większość z nich, są przeznaczone do przekazywania wiadomości o myśli i uczuć autora dotyczących pewnej kwestii. Chyba, do pewnego stopnia, każda historia ma morał, czy ukryty, tajemniczy, domniemanych lub preachy, ponieważ każda historia chce ci coś powiedzieć. Każda historia chce dać Ci wiadomość, trochę mądrości, tak, że można uczyć się i stać się oświeconym przez nią. Pomyśl o tym; Najprostszy z książki dziecięcej do najbardziej skomplikowanych powieści, jakie kiedykolwiek powstały, wszystkie te historie przekazywać wiadomości o odwadze, miłości, wiary, dobra i zła, czyli jak nie robić rzeczy. Nawet komediowe książki, choć czasem głównie bełkot, może przekazać moralnym nie brać życia zbyt poważnie. Tak, tak, moralności można znaleźć w każdym wątku, myślę.

Farby do ceramiki na zimno

Tak, jak można napisać krótką historię z morałem? To naprawdę bardzo proste. Po pierwsze, wiedzieć, co masz zamiar pisać. Morał opowieści zazwyczaj obraca się wokół opowieści tematu. Tematem jest elementem historii, która prowadzi główną ideę, motywu, ani wiary w historii. To przenika całą historię i utrzymuje się w całej narracji. Tak, dowiedzieć się, co twój temat jest i będzie łatwiej znaleźć swoją moralną. Pamiętaj, że temat jest inny niż moralnym. Na przykład, temat Harry Potter i kamień filozoficzny jest odwaga, natomiast Morał z tej historii może być "Starajcie się być na tyle odważny, by stanąć w obronie tego, co jest słuszne, a co wierzysz." Widzieć?

Również myślę o tym, jak chcesz przekazywać wiadomości lub moralnym. Chcesz iść preachy trasę i mają moralny tak in-your-face, że czytelnik jest łyżka karmione? Jeżeli moralnym być dorozumiana, ukryte lub dostosować? Kiedy już zdecydujesz się na wszystko, łatwiej malować historię płynnie z moralnym powiązane.
Wpis zawdzięczamy