Co zrobic, zeby farba nie odpryskala

Co zrobic, zeby farba nie odpryskala

Wdech, wyobrazić, że ciepło i szczęście świeci od ciebie jak złote promienie słoneczne i zapala się wszystko wokół siebie pozytywną szczęśliwym złotej energii i powiedzieć do siebie: "każdy atom mojego jestestwa teraz rezonuje ..." wydech, wyobraźmy sobie, że wszystko, Ci świeci się ten odzwierciedla ciepło i szczęście do ciebie i powiedzieć sobie: "... z radości i szczęścia." Powtórz tę czynność przez kilka minut, a przy każdym oddechu można poczuć ciepły i szczęśliwy wewnątrz.

3. Dodać sensowne cele

Trzeba poczucie celu rozwijać. Wykazano, że osoby z marzeń i aspiracji są szczęśliwsze niż bez. Istnieje wiele obszarów swojego życia, w którym można tworzyć cele. Zadaj sobie pytanie: "Jaki jest mój cel w życiu?" "Czego naprawdę chcesz robić w życiu?" "Jakie życie chcę stworzyć dla siebie?" Te pytania pomogą zdefiniować siebie i swoje cele.

Afirmacja 3 - "I skupić się całkowicie na tym, co robię i jestem szczęśliwy i wdzięczny, że mój cel został osiągnięty."

Qigong Ćwiczenie 3 - Poświęć kilka oddechów brzucha i odpocząć. Wdech, wyobraź sobie swój cel w myślach, zobaczyć siebie, wykonując kroki, aby osiągnąć swój cel i powiedzieć do siebie: "Skupiam się całkowicie na tym, co robię ..." wydech, wyobraź sobie, że osiągnęli swój cel, stworzyć naprawdę jasny obraz sukcesu i powiedzieć sobie: "... i jestem szczęśliwy i wdzięczny, że mój cel został osiągnięty." Powtórz tę czynność przez kilka minut iz każdym sensie oddech i poczuć radość, że ukończenie swój cel przynosi ci.

4. De-bałaganu

To jest naprawdę wspaniały pomysł i jeśli chcesz jasny umysł trzeba de-bałaganu wszystko o swoim życiu. Konkretnie, a może nie zdaje sobie sprawy, że ma to wpływ na ciebie, ale czysty dom jest czysty umysł i naprawdę poczują się lepiej w uporządkowanym środowisku.

Afirmacja 4 - "I nie pozwoli przestrzeń w moim umyśle, aby być zaśmiecone przez rzeczy, które nie wnoszą nic do mojego życia."

Wpis zawdzięczamy